Regionaal voetbal West-Vlaanderen

Wedstrijden

beste sportvrienden wees sportief en respect voor de scheidsrechters en tegenploeg  .

Voor de thuisploeg gelieve de uitslag door te steuren per SMS naar Freddy 0477/294399 voor 18.30 uur

Door de vele verplaatsingen is het vanaf heden niet meer mogelijk matchen te verzetten

Pas op er zullen zwaardere straffen en boetes uitgesproken worden

voor verwijten en bedreigingen tegenover de scheidsrechters.

Wedstrijden voor zaterdag  24 Februari 24

24/feb/24 T8        
FC KEETAFEE   FC TER BORCHT Watewy Tielt 15.30 2-2
THE BLUE DIVELS   BYE      
SEYS ROELENS    FC BEITEM Koolskamp 14.00 0-3
VKW DEN BP   VK LEUTE’S Ingelmunster 14.00 3-0
FC ARSENAL T5 FC ANTONIO van 3/2 kerelsplein Roeselaere 14.00 1-0
FC ARSENAL   BYE FC ANTONIO      
           
24/feb/24 T8        
PIECE UNIQUE   SPARTA LICHTERVELDE Schuiferskapelle 14.30 2-0
KISTEL PALACE   KLJ PITTEM EGEM FF Schuiferskapelle 14.00 5-0FF
DE KOMEET   PLAYA  FF Koolskamp 15.30 5-0FF
DE GINSTE   REAL SANTIBAL Vissershoveke 14.30 3-6
LOS BOMBEROS   FC DE KNOKKERS Watewy Tielt 14.00 2-3
YOUNG Boys PALLIETERS   BYE      

klassement na zaterdag 24 Februari 2024 

  Afdeling 1 M G V D DV DT +/- Punten
1 The Blue Devils 14 12 1 1 49 16 33 37
2 FC Arsenal 13 9 3 1 35 17 18 28
3 FC Antonio  13 8 4 1 35 17 18 25
4 FC Beitem 15 8 6 1 37 26 11 25
5 FC Terborcht  11 6 4 1 28 18 10 19
6 VKW Den BP 14 5 5 4 25 20 5 19
7 FC Keetafee 13 5 6 2 22 22 0 17
8 FC Seys Roelens 14 4 8 2 24 36 -12 14
9 VK Leute’s 14 1 12 1 15 41 -26 4
10 Torensjotters 9 0 9 0 1 47 -46 0
  Afdeling 2 M GW VL GL DV DT +/- Punten
1 Piece Unique 16 14 1 1 66 23 43 43
2 Kistel Palace 15 13 1 1 60 20 40 40
3 Young Boys pallieters 16 10 6 0 52 31 21 30
4 Real Santibal 16 8 4 4 56 32 24 28
5 Fc De Knokkers  17 7 6 4 39 47 -8 25
6 De Komeet 17 7 6 4 37 35 2 25
7 Los Bomberos 15 5 6 4 32 30 2 19
8 KLJ Pittem Egem  17 4 10 3 22 54 -32 15
9 Playa 16 4 10 2 32 61 -29 14
10 SV Sparta Lichtervelde 16 3 13 0 27 56 -29 9
11 Fc De Ginste 15 1 13 1 19 53 -34 4

Wedstrijden voor zaterdag 2 maart 24

2-Mar-24 T9        
FC KEETAFEE   FC ANTONIO Watewy Tielt 15.30  
FC ARSENAL   VKW DEN BP kerelsplein Roeselaere 14.00  
FC TER BORCHT   VK LEUTE’S Ter Borcht 15.00  
FC BEITEM   THE BLUE DIVELS Olympic Ledegem 15.00  
SEYS ROELENS    BYE      
           
           
2-Mar-24 T9        
LOS BOMBEROS   PIECE UNIQUE Watewy Tielt 14.00  
YOUNG Boys PALLIETERS   REAL SANTIBAL Izegem kunstgras 2 14.00  
SPARTA LICHTERVELDE   DE GINSTE t Chringhene Gits 14.30  
DE KOMEET   FC DE KNOKKERS Koolskamp 14.00  
PLAYA   KISTEL PALACE Izegem kunstgras 2 15.30  
KLJ PITTEM EGEM   BYE      

Wedstrijden voor zaterdag 9 maart 24

9-Mar-24 T10        
VKW DEN BP   BYE      
FC TER BORCHT   FC ANTONIO Ter Borcht 15.00  
SEYS ROELENS    FC KEETAFEE Koolskamp 14.00  
VK LEUTE’S   FC ARSENAL Izegem kunstgras 2 14.00  
THE BLUE DIVELS   BYE      
FC BEITEM   BYE      
           
9-Mar-24 T10        
REAL SANTIBAL   KLJ PITTEM EGEM Watewy Tielt 14.00  
LOS BOMBEROS   SPARTA LICHTERVELDE Watewy Tielt 15.30  
KISTEL PALACE   FC DE KNOKKERS Schuiferskapelle 14.00  
DE GINSTE   YOUNG Boys PALLIETERS Vissershoveke 14.30  
DE KOMEET   PIECE UNIQUE Koolskamp 15.30  
PLAYA   BYE      

Wedstrijden voor zaterdag 16 maart 24

16-Mar-24 T11        
FC ARSENAL   FC TER BORCHT kerelsplein Roeselaere 14.00  
FC BEITEM   VKW DEN BP Olympic Ledegem 15.00  
VK LEUTE’S   BYE      
FC ANTONIO   SEYS ROELENS  VSKV Zwevezele 15.30  
FC KEETAFEE   THE BLUE DIVELS Watewy Tielt 15.30  
           
           
16-Mar-24 T11        
YOUNG Boys PALLIETERS   SPARTA LICHTERVELDE Izegem kunstgras 2 15.30  
PLAYA   REAL SANTIBAL Izegem kunstgras 2 14.00  
KLJ PITTEM EGEM   DE GINSTE Vissershoveke 15.00  
LOS BOMBEROS   DE KOMEET Watewy Tielt 14.00  
PIECE UNIQUE   KISTEL PALACE Schuiferskapelle 14.00  
FC DE KNOKKERS   BYE      

Wedstrijden voor zaterdag 23 maart 24

23-Mar-24   INHAAL      
           
SEYS ROELENS  Bek. FC KEETAFEE Koolskamp 14.00  
           
           
           
23-Mar-24   INHAAL      
DE GINSTE T1 PLAYA Vissershoveke 14.30  
KISTEL PALACE T1 LOS BOMBEROS Schuiferskapelle 14.00  

 Wedstrijden voor zaterdag  30 Maart  Beker terug

30/03/24   BEKER TERUG      
PLAYA   KLJ PITTEM EGEM Izegem kunstgras 2 15.30  
FC BEITEM   LOS BOMBEROS Olympic Ledegem 15.00  
FC KEETAFEE   SEYS ROELENS  Watewy Tielt 14.00  
DE KOMEET   YOUNG Boys PALLIETERS Koolskamp 14.00  
REAL SANTIBAL   FC ANTONIO Watewy Tielt 15.30  
KISTEL PALACE   TORENSJOTTERS Schuiferskapelle 14.00  
DE GINSTE   PIECE UNIQUE Vissershoveke 14.30  
THE BLUE DIVELS   FC TER BORCHT Houthulst 15.30  
VK LEUTE’S   FC DE KNOKKERS Izegem kunstgras 2 14.00  
SPARTA LICHTERVELDE   FC ARSENAL t Chringhene Gits 14.30  
VKW DEN BP   vrij      

Wedstrijden voor zaterdag  20 April inhaal T3

20/apr/24 T3 INHAAL      
FC BEITEM   BYE      
VKW DEN BP   FC ANTONIO Ingelmunster 14.00  
FC TER BORCHT   THE BLUE DIVELS Ter Borcht 15.00  
VK LEUTE’S   FC KEETAFEE Izegem kunstgras 2 14.00  
FC ARSENAL   BYE      
SEYS ROELENS    BYE      
           
20/apr/24 T3 INHAAL      
KLJ PITTEM EGEM   PLAYA Vissershoveke 15.00  
REAL SANTIBAL   LOS BOMBEROS Watewy Tielt 15.30  
YOUNG Boys PALLIETERS   FC DE KNOKKERS Izegem kunstgras 2 15.30  
PIECE UNIQUE   DE GINSTE Schuiferskapelle 14.00  
SPARTA LICHTERVELDE   KISTEL PALACE t Chringhene Gits 14.30  
DE KOMEET   BYE