Regionaal voetbal West-Vlaanderen

Wedstrijden

Wees sportief en respect voor de scheidsrechters .

Pas op er zullen zwaardere straffen uitgesproken worden voor verwijten en bedreigingen tegenover de scheidsrechters .   Voor de thuisploeg gelieve de uitslag door te steuren per SMS naar Freddy 0477/294399 voor 18.30 uur 

Wedstrijden voor zaterdag 1-10-22

1-Oct-22 5            
FC KEETAFEE   BYE          
VK LEUTE’S   FC ARSENAL Izegem kunstgras 14.00 1-2    
VKW DEN BP   FC BEITEM Ingelmunster 14.00 3-1    
FC ANTONIO   TORENSJOTTERS VSKV Zwevezele 15.30 5-1    
SVP D’HESPE   SEYS ROELENS Watewy Tielt 14.00 4-1    
THE BLUE DIVELS   BYE          
               
1-Oct-22 5            
LOS BOMBEROS   SPARTA LICHTERVELDE Watewy Tielt 15.30 6-0    
DE GINSTE   ATH KORTRIJK Vissershoveke 14.30 0-6    
DE KNOKKERS   REAL SANTIBAL Dominiek Savio 15.00 2-3    
PIECE UNIQUE   PLAYA zwembad tielt 14.30 1-0    
FC TER BORCHT Verpl.   KISTEL PALACE verplaatst inhaal 2        

Klassement na  zaterdag 1-10-22

  Afdeling 1 M G V D DV DT +/- Punten
1 VKW Den BP 5 5 0 0 23 3 20 15
2 FC Arsenal 4 3 0 1 9 4 5 10
3 FC Beitem 4 3 1 0 15 5 10 9
4 FC Antonio  4 2 1 1 9 7 2 7
5 SVP D’hespe  2 1 0 1 4 1 3 4
6 FC Keetafee 3 1 2 0 2 9 -7 3
7 FC Seys Roelens 4 1 3 0 7 14 -7 3
8 VK Leute’s 4 0 3 1 3 12 -9 1
9 The Blue Devils 2 0 2 0 1 9 -8 0
10 Torensjotters 4 0 4 0 6 15 -9 0
  Afdeling 2 M GW VL GL DV DT +/- Punten
1 ATH Kortrijk 5 4 0 1 28 5 23 13
2 Fc Ter Borcht  4 3 0 1 16 4 12 10
3 Piece Unique 4 3 1 0 14 4 10 9
4 Real Santibal 5 2 2 1 13 13 0 7
5 Los Bomberos 4 1 1 2 11 7 4 5
6 Fc De Ginste 3 1 1 1 5 9 -4 4
7 Kistel Palace 3 1 1 1 8 6 2 4
8 SV Sparta Lichtervelde 5 1 4 0 1 31 -30 3
9 Playa 5 1 4 0 4 13 -9 3
10 Fc De Knokkers  4 0 3 1 5 14 -9 1

Wedstrijden voor zaterdag 8-10-22    

8-Oct-22 6        
FC BEITEM   THE BLUE DIVELS Olympic Ledegem kunstgras  15.00  
TORENSJOTTERS   BYE      
VKW DEN BP   FC ANTONIO Ingelmunster 14.00  
VK LEUTE’S   SVP D’HESPE Izegem kunstgras 2 14.30  
FC KEETAFEE   FC ARSENAL Zwembad Tielt 15.30  
SEYS ROELENS   BYE      
           
8-Oct-22 6        
SPARTA LICHTERVELDE   PLAYA t Chringhene Gits 14.30  
PIECE UNIQUE   FC TER BORCHT Zwembad Tielt 14.00  
REAL SANTIBAL   DE GINSTE Watewy Tielt 14.00  
KISTEL PALACE   DE KNOKKERS Schuiferskapelle 14.00  
ATH KORTRIJK   LOS BOMBEROS Kv Kortrijk 16.30