Regionaal voetbal West-Vlaanderen

zaterdag 4 september 2021 start nieuw seizoen 2021-22 CRMW

wees sportief en respect voor de scheidsrechters er zijn er niet veel meer die dat willen doen .

voor de thuisploeg gelieve de uitslag door te steuren per SMS naar Freddy 0477/294399 voor 18.30 uur 

Wedstrijden van zaterdag 25-9-2021

Zaterdag 25/09/2021 4 AFDELING 1      
De Torensjotters   Wing United Schuiferskapelle 15.00  
Real Santiball   SVP D’hespe Watewy Tielt 14.00  
VKW Den BP   FC Arsenal Ingelmunster  14.00  
VK Vlaams Huis   FC t’ Pompierke Izegem kunstgras 2 14.00  
FC The Blue Divels   FC Seys Roelens Houthulst  15.30  
FC Ter Borcht   FC Beitem Ter Borcht 15.00  
Zaterdag 25/09/2021 4 AFDELING 2      
FC Djings   Sparta Lichtervelde Cera Ardooie 13.45  
FC de knokkers    Los Bomberos Dominiek Savio 15.00  
FC keetafe   FC Hoste Concepts Watewy Tielt 15.30  
FC Piece Unique   FC Ondank Zwembad Tielt 14.00  
FC De Ginste   Kistel Palace Vissershoveke  14.30  
Playa   FC Antonio Lendelede 14.30  

Klassementen na 18-9-2021

  Afdeling 1 M G V D DV DT +/- Punten
1 FC Arsenal 3 2 0 1 11 5 6 7
2 VK Vlaams Huis  2 2 0 0 5 1 4 6
3 VKW Den BP 3 2 1 0 7 4 3 6
4 SVP D’hespe  3 1 0 2 8 6 2 5
5 FC Ter Borcht  3 1 1 1 6 3 3 4
6 The Blue Devils 2 1 1 0 4 5 -1 3
7 FC Beitem 2 1 1 0 4 4 0 3
8 Wing United 3 0 0 3 5 5 0 3
9 Torensjotters 3 0 1 2 6 8 -2 2
10 FC  Pompierke 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 Real Santiball 2 0 2 0 3 16 -13 0
12 FC Seys Roelens 2 0 2 0 1 9 -8 0
  Afdeling 2 M GW VL GL DV DT +/- Punten
1 Los Bomberos 3 2 0 1 6 3 3 7
2 Playa 3 2 0 1 8 3 5 7
3 FC Antonio 2 2 0 0 7 3 4 6
4 SV Sparta Lichtervelde 3 1 1 1 9 10 -1 4
5 FC Piece Unique 2 1 1 0 4 3 1 3
6 FC Djings 2 1 1 0 6 5 1 3
7 Kistel Palace 2 0 0 2 2 2 0 2
8 Fc De Ginste 2 0 1 1 1 4 -3 1
9 FC Keetafe  2 0 1 1 3 4 -1 1
10 FC Hoste Concepts 2 0 1 1 5 7 -2 1
11 Fc De Knokkers  3 0 3 0 5 12 -7 0

Wedstrijden van zaterdag 25-9-2021

Zaterdag 02/10/2021 5 AFDELING 1      
De Torensjotters   FC Ter Borcht Schuiferskapelle 15.00  
Wing United   Real Santiball Wingene sportc. 14.30  
SVP D’hespe   VKW Den BP Watewy Tielt 14.00  
FC Arsenal   VK Vlaams Huis Cera Ardooie 14.00  
FC t’ Pompierke   FC Seys Roelens Zwembad Tielt 14.00  
FC Beitem   FC The Blue Divels Olympic Ledegem 15.00  
Zaterdag 02/10/2021 5 AFDELING 2      
Playa   FC Djings Lendelede 14.30  
Los Bomberos   Sparta Lichtervelde Zwembad Tielt 15.30  
FC de knokkers   FC keetafe Dominiek Savio 15.00  
FC Ondank   FC Hoste Concepts Ingelmunster 14.00  
FC Piece Unique   FC De Ginste Watewy Tielt 15.30  
Kistel Palace   FC Antonio Schuiferskapelle 14.00